Producent Maszyn Rolniczych - Biardzki

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki powstał w 1991 roku w miejscowości Zbuczyn w woj. Mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych oraz podzespołów i części zamiennych. Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje produkcja opryskiwaczy polowych w różnych odmianach.

Na przełomie 2010/ 2011r. w trosce o zadowolenie Naszych klientów, wdrożyliśmy do naszej produkcji nową konstrukcję opryskiwaczy. Zmiana kształtu ramy przyczyniła się do podwyższenia sztywności opryskiwacza, obniżenia środka ciężkości, oraz wprowadziła nowy zaokrąglony trend.

W ślad za designem ramy stworzyliśmy nowe zbiorniki w kolorze niebieskim na których widnieje trójwymiarowe logo naszej firmy. Zastosowaliśmy także nowe rozwiązania techniczne np.: nowy typ stabilizacji belki polowej, automatyczne zamykanie podwieszanej lancy, nowe prowadnice lanc. Tak zmodyfikowane opryskiwacze zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP numer 17766.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i doświadczona załoga gwarantują trwałość oraz niezawodność naszych produktów. Wysoką jakość naszych maszyn zapewniamy poprzez bieżącą kontrolę wytwarzania poszczególnych elementów w procesie produkcji. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się bezawaryjną, wydajną i bezpieczną pracą.

W trosce o funkcjonalność i wygodę klienta jesteśmy otwarci na spostrzeżenia i opinię użytkowników, co przyczynia się do produkcji maszyn, które zaspokajają oczekiwania i wymagania klientów. Rezultatem naszych starań jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych użytkowników naszych wyrobów w kraju i za granicą.

Zakład mechaniki maszyn i urządzeń rolniczych
Sławomir Biardzki

ul. Północna 34
08-106 Zbuczyn


tel. + 48 539 936 651

tel. + 48 608 058 441

tel. + 48 604 059 159

tel.    25 641 65 40
tel.    25 641 65 50

biuro@biardzki.eu

Jesteśmy do dyspozycji:
pn. - pt.: 8:00 - 16:00
sob. -  niedz.: nieczynne

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem